Po godzinach

Graj w gry planszowe!

Mogłoby się wydawać, że gry planszowe to nieaktualna forma spędzania czasu. Nie można się z tym jednak zgodzić! Popyt na tego typu aktywność jest bardzo duży, dlatego istnieje coraz więcej firm, które prowadzą ich sprzedaż. Jednym z nich są sklepy internetowe, w których każdy ma możliwość znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.

Czy korzystnie kupować audiobooki? Jakie mamy rodzaje takich audiobooków?

półka z płytami cd
Author: cassettes
Source: http://www.flickr.com
Audiobook to inaczej książka mówiona, czyli nagranie dźwiękowe, które zawiera odczytany przez lektora tekst publikacji książkowej. Tego typu książka jest zapisana bardzo często na płycie kompaktowej lub mp3, coraz rzadziej spotyka się ją jako kasetę magnetofonową. W Stanach Zjednoczonych czy Europie Zachodniej popularność audibooków stale wzrasta, możnasię spodziewać, że i podobne tendencje dostrzegalne będą i w naszym kraju.

Bo obecnie bez motoryzacji ciężko byłoby funkcjonować

Auto
Author: Jason Thien
Source: http://www.flickr.com
Dziś wiele osób jest zainteresowanych motoryzacją. Oczywiście sporo osób tylko w małym stopniu. A wiąże się to z tym, że po prostu mają auto, którym muszą dotrzeć do pracy. Jednak jest też wiele ludzi, dla których motoryzacja stała się życiem.

Pozytywy wczesnego planowania urlopu

wakacje w Egipcie
Author: Charles W Bailey Jr
Source: http://www.flickr.com
Mamy obecnie sezon zimowy, ale - wbrew pozorom - jest to świetny czas na to aby zaplanować urlop. Dlaczego tak wcześnie? Przede wszystkim pozwoli nam to spokojnie zaplanować czas urlopu, odpowiednio wcześnie powiadomić pracodawcę o czasie w jakim chcielibyśmy zwiedzić starożytne miasto Egipt, lub też kiedy planujemy wybrać się na ryby nad mazurskie jeziora. Pozwoli to pracodawcy w trafny sposób zaplanować robotę w okresie letnim. My za to będziemy mieli dość czasu na rozpatrzenie propozycji biur turystycznych i wyszukanie naprawdę ciekawej oferty, a nie tylko takiej która zdaje się atrakcyjną na pierwszy rzut oka.

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Konie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.

Sklep z monetami

Kolekcjonowanie monet to nie tylko interesujące zajęcie czy hobby, ale głównie dobry sposób na inwestowanie. Giełdy monet, portale numizmatyczne czy aukcje internetowe to tylko jedne ze sposobów na sprzedaż lub pozyskanie najbardziej rzadkich i wartościowych banknotów i monet.

Pages