Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sztuka-swiadomosc.pl/includes/menu.inc).

Rozwój sieci, czy za nim można w jakiś sposób nadążyć?

Prawdą jest, iż każda płaszczyzna działalności ludzkiej przechodzi ciągłe metamorfozy i zależnie od uwarunkowań i czynników zewnętrznych, przebiega to w odmiennym dla każdego działu, tempie. W teraźniejszych czasach nic jednak nie wyprzedzi internetu, który zmienia się praktycznie w oczach i każdy dzień zmienia jego wygląd. Jeszcze nie tak dawno w ogóle nie śniliśmy o czymś takim, a teraz większość społeczeństwa sprytnie operuje jego obsługą uzyskując nieskończone perspektywy, w sobie zawiera. Sprawdź przykładowo- www.alterweb.pl/-jak-ksiegowac-zwroty-i-reklamacje-w-sklepie-internetowym


aplikacje na smartfona
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Najnowszymi technologiami, którymi zachwyca się każdy internauta, są aplikacje, oprogramowania i witryny społecznościowe, które dają nam okazję do zapoznania ludzi z Finlandii, Wenezueli, Turcji, czy Nowej Zelandii, co oczywiście byłoby niemożliwe bez dostępu do cudu techniki, jakim niewątpliwie jest internet. Co więcej podobne, międzynarodowe, znajomości możemy zawiązywać i zrywać w czasie kilku chwil, wystarczy tylko, że uruchomimy lub zamkniemy daną witrynę. Jednakże niedawno na rynek wyszło coś zupełnie nowego, co sprawiło, że sporo ludzi zastanawia się, słysząc słowo: snapchat co to jest i do czego służy. Jest to program na każdego nowoczesnego smartfona, umożliwiający tworzenie krótkich filmików i rozsyłanie ich po znajomych. Sednem całej aplikacji i jej popularności jest krótkotrwałość owych filmików i zdjęć, gdyż po paru sekundach nie są już one dostępne. Na pewno, że podczas kiedy teraz każdy dyskutuje i wpisuje w wyszukiwarkę hasło: snapchat co to jest i jak go używać, to za kilka lat cała popularność ucichnie i będziemy zachwycać się czymś całkowicie innym. Więcej informacji na ten temat: czym jest snapchat Jednakże na niektórych, nietrwałych wirtualnych trendach można zarobić rzeczywiste kwoty pieniędzy. Jednym z takich inicjatyw są bezsprzecznie wzbudzające ogrom kontrowersji sklepy z bitcoinami.


bitcoin
Author: Tech in Asia
Source: http://www.flickr.com
Są to strony, na których możemy zakupić kryptowalutę, która jest przyjmowana w ogromie stron w sieci oraz paru miejscach w rzeczywistości. Sklep z bitcoinami pozwala nam nabycie owej waluty i sprzedawanie jej po korzystniejszym kursie- przekonaj się: alterweb.pl/-bitcoin-a-e-commerce. Dzisiaj takie nowinki wydają nam się absolutnie odrealnione i za praktycznie niemożliwe, jest aby wyparły one, dla przykładu, normalne pieniądze. Jednakże, czy gdybyśmy powrócili do lat dwudziestych poprzedniego wieku i powiedzieli, że papierowe listy zostaną niemal całościowo zastąpione przez wirtualne pliki przesyłane tajemniczą siecią, najprawdopodobniej zostalibyśmy uznani za szaleńców. A jednak teraz to przecież nic dziwnego, a wprost na odwrót, wysyłanie listów w kopertach stało się czymś odbiegającym od norm.