Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sztuka-swiadomosc.pl/includes/menu.inc).

Razowe muffiny – z jakiego powodu warto je wykonać?

muffiny
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com
Każde spotkanie z przyjaciółmi lub większą imprezę dobrze jest nie tylko skropić alkoholem, ale również pysznym jedzeniem. Niektórzy lubią nawet zapraszać znajomych na dedykowane kulinarne imprezy – podczas spotkania przygotowuje się wspólnie smaczną przekąskę. Jednocześnie to pretekst do wymiany poglądów i miłego spędzania czasu.

Rzecz jasna przekąska, która chce się wykonać nie musi być skomplikowana.
ziemniaki
Author: Frank Steiner
Source: http://www.flickr.com
Pierwsza ważna informacja jest taka, że kartofle nie są tak tuczące, jak możesz przypuszczać. Dużo ludzi unika jedzenia ziemniaków, gdy planuje pozbyć się paru kilogramów.

Zazwyczaj kartofle nie są wliczane do niskokalorycznej diety. Tymczasem wcale nie mają one tak dużej liczby kalorii. Szacuje się, że jest to tylko 70kcal w 100 g. Kłopot w tym, że kartofle z reguły zalewamy tłuszczami – i to te składniki są odpowiedzialne za dodatkowe kilogramy. Ponadto, blog o ślubach (w tym miejscu znacznie więcej: blog o ślubach na stronie lovingit.pl) ma czasem bardzo profesjonalny charakter.

Strony tego typu nie muszą być jedynie prowadzone przez amatorki, które pragną rozgłosu w sieci. Nieraz blog jest częścią promocyjnych strategii przedsiębiorstwa. Tego rodzaju działania pomagają w promocji oferty. Blog jest ważną częścią strony internetowej przedsiębiorstwa, które działa w branży ślubnej.

Na takim blogu znajdziesz bardzo cenne informacje – pisane przez profesjonalistów. Promocyjny blog również w pewien sposób poświadcza wiarygodność firmy, więc można liczyć na to, że znajdziesz tu informacje z pierwszej ręki. A może tematyka ślubna jest jedną z najbardziej przez Ciebie lubianych nawet jeśli nie masz zamiaru jeszcze brać ślubu? W takim razie możesz sama spróbować pisać tego rodzaju blog. To idealny sposób na to, by pisać o własnych zainteresowań, a przy okazji na tym trochę sobie dorobić.