Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sztuka-swiadomosc.pl/includes/menu.inc).

platformy zakupowe dla firm

Pieniądze, Euro
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W ostatnim czasie często możemy usłyszeć o grupach zakupowych. Cały czas, dla większości osób, to pojęcie uchodzi za zawiłą zagadkę. Z definicji dostajemy podaną informację, że jest to zrzeszenie podmiotów które agreguje swój popyt lub dokonują zakupu za sprawą jednego przedsiębiorstwa, w celu uzyskania efektu skali, silniejszej pozycji w pertraktacjach z dostawcami a przy tym uzyskania doskonałych warunków handlowych. Od dłuższego czasu w ekonomii znany jest efekt tej skali.

Wykorzystywany jest on przeważnie w zakupach, a bezproblemowo tę kwestię można przybliżyć na serwisach grupowych .
zakupy
Author: Tom Marsh
Source: http://www.flickr.com
Gdy grupy zakupowe, powinno się w pierwszej kolejności wspomnieć o ich coraz większych możliwościach. Zostały one docenione już przez sporo przedsiębiorców oraz klientów na rynku internetowym. Po angielsku są to group purchasing organization, to znaczy w skrócie GPO.

Skrót ten działa też w języku polskim. Wskazuje na złączenie podmiotów w ramach jednego przedsiębiorstwa oraz ich sukcesywną kooperację na różnych płaszczyznach (odwiedź stronę). Zdecydowanie bez trudu będzie nam wtedy zrozumieć cóż to takiego, i jak możemy na tym skorzystać. Otóż polega to na tym, iż przedsiębiorstwa sprzedają swoje usługi i artykuły decydując się na obniżenie cen, jeżeli serwis prowadzący całe przedsięwzięcie zbierze sporą liczbę chętnych.

Wygląda to tak, iż na jego stronie pokazane jest ogłoszenie o 30 % upuście na np. wykwintny obiad w restauracji. Niemniej jednak upust będzie możliwy wówczas, gdy zadeklaruje chęć kupna oferty przykładowo 100 chętnych. Dobrą stroną jest to, iż nie potrzebujemy wujków czy przyjaciół by kupić tanio 3 dniowy pobyt w Zakopanem, tylko na stronie w sieci przystępujemy do grup, które także decydują się na wycieczkę.

online
Author: FoodBankCENC.org
Source: http://www.flickr.com
Czym jest platforma e-procurement miało okazję przekonać się już niemało klientów. Niebezzasadne zainteresowanie oraz zwiększająca się ciągle popularność opcji, które wiążą się z takim serwisem, to coś, co zarówno klienci, jak i producenci zauważają w pierwszej kolejności. Jedynie znakomite możliwości, jakie zapewnić może już dziś taka platforma, to gwarant najwyższych zysków oraz doskonałej jakości oferowanych produktów czy usług. Nowoczesne rozwiązania na rynku, takie jak platforma zakupowa (kontakt), skupiają najlepszych i skutecznych marketingowców czy sprzedawców w naszym kraju. Dzięki połączeniu ich ogromnej wiedzy oraz znacznego, imponującego doświadczenia, mogą oni sprostać nawet najwyższym wymogom zainteresowanych konsumentów. Zainteresowani nie przebierają w środkach do osiągnięcia obranych przez siebie celów – pragną współpracy z najlepszymi!