Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sztuka-swiadomosc.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób kupić najlepszą konsole?

Konsola (e-sklep) to w rzeczywiście komputer, różniący się od normalnego PC użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone tylko do gier wideo. Konsoli nie można po zakupie udoskonalać, dokupując lepsze podzespoły, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego peceta. Stanowi ona integralną całość, do której można dodać tylko akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i ekran. Wielu użytkowników sprzętów takich jak konsole już jakiś czas temu poznało interesujące dodatki, tzw. exclusivy, które dostępne są z przeznaczeniem na dany sprzęt.

Najlepsi producenci, przetestowane firmy oraz coraz szersza gama dostępnych gier doskonałej jakości – to wszystko znaleźć można dzisiaj na rynku gier. Obecnie najbardziej trendy są przede wszystkim gry na 360 oraz niemniej trendy gry na PS3. Warto postawić dziś na którąś z tych opcji, gdyż emocje związane z grą są nie do opisania! Na rynku obecnie znaleźć można parę wartych uwagi maszyn. Tokijskie Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3. Firma Billa Gatesa posiada w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo za to Wii. Ceny konsol lepszych generacji sięgają do 1500zł, w zależności od opcjonalnych dodatków.

Taniej można zdobyć Playstation 2 – tutaj ceny krążą wokół 700zł za nowy sprzęt.
Gry na konsole w Blackgames
Jeżeli można być bohaterem w swoim domu, to dlaczego nie uzyskać tytuł bohaterem imprezy – szczególnie, gdy wiąże się to z grą w towarzystwie znajomych na sztucznych gitarach.
Blackgames.pl - konsole
Source: Blackgames.pl
Jak się okazuje zabawa jest atrakcyjna nie tylko dla facetów, bo z podobnym zapałem po tego typu gry sięgają także panie. Należy w odpowiednim czasie naciskać prawidłowe guziczki umieszczone na zabawkowej gitarze, aby zdobywać punkty i dobrze szaleć przy największych przebojach. Zabawę jest przednia, jednak wymaga dużo wyczucia. Na tę wielką konsolową czwórkę wydano mnóstwo wciągających pozycji, głównie strzelanek (First Person Shooter), symulatorów wyścigów i zręcznościówek. Najlepsze gry na PS2 to z całą pewnością Guitar Hero, w którym możemy wcielić się w najbardziej znanych gitarzystów.

Pochwalić należy też niezrównaną grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 wyszło wiele stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą konfigurację, oferują dużo lepszą szatę graficzną. Najważniejsze hity to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 36 zaś posiada nawet bogatsze spektrum.

Niektóre gry na XBOX 360 są obsługiwane przez wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wykrycie ruchu gracza i przeniesienie go na monitor. W tej serii znajdziemy mnóstwo pozycji sportowych i zręcznościowych. Konsola ta również szczyci się rewelacyjną polską grą fabularną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Oferowane w dzisiejszych czasach sprzęty do gier wideo firmy Sony, to jest Playstation 3 czy też firmy Microsoft, czyli Xbox 360 mogą zaproponować exclusivy, tj. gry z przeznaczeniem jedynie na jedną z platform. Patrząc obecnie na tanie gry na PS3 ich poziom dorównuje również tym droższym, pojawiającym się co sezon na rynku. Przydatność mobilnych urządzeń jest dzisiaj nieoceniona.