Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sztuka-swiadomosc.pl/includes/menu.inc).

Komputer czy konsola – w co zainwestować?

gra
Source: http://www.morguefile.com/
Jeżeli umiejętnie się porozglądamy, pewnie natrafimy na taką konsolę, która choć faktycznie nie pierwszej młodości, to jednak generalnie nic jej nie brakuje. Uważasz, że chociażby GTA5 na mocno używanej konsoli będą gorzej się sprawowały? Z jednej strony bardzo popularne wciąż są standardowe komputery osobiste, które obecnie są nade wszystko tak zaawansowane, że bez przeszkód będziemy mogli przy nich cieszyć się tytułami z nawet bardzo wysokimi wymaganiami. Równocześnie jednak należy wiedzieć o tym, jak dużo możliwości mogą zaoferować współczesne konsole takie jak ps3 – w wielu względach wciąż są one dość niedoceniane. Play Station (źródło), produkuje już od kilkudziesięciu lat konsole na bardzo wysokim poziomie. Jak najbardziej ps3 jest w dzisiejszych czasach najbardziej ukształtowaną konsolą tego producenta, która prezentuje bardzo dużo funkcji nie związanych z grami.

To niewątpliwie bardzo duży atut ps3. Jednak konsola ta szczególnie posiada świetne parametry dla gier (WIĘCEJ), dzięki czemu występujące w dowolnej grze postacie, a także całe otoczenie prezentuje się znacznie bardziej realistycznie. Oczywiście jakość gier na ps3 zależna jest nie tylko od tej konsoli, ale szczególnie od tego, jak dana gra została zrealizowana. Takie gry jak FIFA 14, czy dużo innych gier sportowych, jest doskonałym przykładem na to, że produkcja ma największe znaczenie. Ta gra bowiem udostępnia ogromne możliwości gry, ale też konsoli, które ukazują się w tym, jak bardzo realistycznie poruszają się poszczególne postacie w grze, a także jak interesująco przedstawia się cała otoczka gry, czyli stadiony, boiska treningowe, kibice i grafika związana z prowadzeniem gry.

Jest to gra, która pozwala dostrzec sporo niesamowicie interesujących rozwiązań, ale szczególnie pozwala graczom świetnie się bawić. W zasadzie spokojnie będziesz miał okazję grać! Co do tego raczej nie mam większych wątpliwości. Chociaż musisz trochę się rozejrzeć, odnaleźć taką konsolę, która jest OK, w każdym calu. To w sumie nic przesadnie kłopotliwego. Weźmy choćby w rachubę aukcje internetowe.

Są bardzo dobrą alternatywą dla szukających oszczędności... Warto również zwrócić uwagę, że gry na konsole jakoś mogą rozwinąć naszą wyobraźnię. To oczywiście zależy od rodzaju gry, ale spokojnie trafimy na takie gry, dzięki to którym bez cienia wątpliwości nasza wyobraźnia będzie bardziej rozwinięta. A oprócz tego konsole do gier powodują, że mamy okazję rozwinąć własne horyzonty. Co do tego zapewne nie mają najmniejszych wątpliwości ci gracze, którzy przykładowo grywają w gry historyczne bądź strzelanki (takie jak: nowy bioshock.

Jak widać, xbox albo PlayStation wcale nie są wyłącznie stratą wolnego czasu! Trudno zgodzić się z takimi osobami, które myślą w inny sposób. Przecież bez wątpienia gry na konsole bardzo pozytywnie na nas oddziałują. Choć oczywiście nie zawsze. Ciężko w jednoznaczny sposób powiedzieć co robić, aby przykładowo trafić na taką konsolę xbox, która charakteryzuje się ceną jak najbardziej do akceptacji, lecz również odpowiednim stanem. Cóż, rozejrzyjmy się, a zapewne natrafimy na te konsole, które będą mogły spełnić wszystkie nasze wymagania. Przecież mamy XXI wiek, każdego dnia ktoś kupuje na aukcjach używane konsole. Naprawdę nie jesteśmy pierwszymi ludźmi, którzy decydują się na zakup używanej konsoli. Wydaje się, że temat kupna konsoli został w zupełności wyczerpany. Trudno coś w tym momencie jeszcze dodać.
karta pamięci do playstatnion
Author: Rukia13
Source: http://www.flickr.com