Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sztuka-swiadomosc.pl/includes/menu.inc).

Obecnie audiobooki stają się wielce modne - kiedy chcesz spróbować, zakup jednego na próbę

audiobooki
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach sporo mówi się o tym, że czytamy coraz mniej. Wszystkie statystyki są faktycznie bardzo alarmujące – czasami wskazują, że przeciętny Polak czyta mniej niż jedną książkę w czasie roku. Jeżeli już coś czytamy, zwykle są to gazety albo… instrukcje obsługi. Na szczęście okazuje się, że takie wskaźniki, choć oczywiście powinny dać nam sporo do myślenia, nie są zupełnie prawdziwe. Teraz nader modne stało się czytanie książek w nieco inne formie niż tradycyjna.

Sporo osób dzisiaj dla przykładu używa czytników książek. Nie da się ukryć, że taki sposób czytania książek jest znakiem teraźniejszych czasów.
Audiobooki i słuchowiska na CD
Author: Tim Walker
Source: http://www.flickr.com
Biorąc pod lupę historię taką jak audiobook boży bojownicy ten doceniany jest w wyjątkowo szerokich kręgach. Warto zwracać uwagę na dostępne aktualnie rozwiązania, by wybierać te szczególnie dla siebie korzystne. Audiobooki spośród obecnie dostępnej oferty wpisują się w dzisiejsze potrzeby konsumentów.

Doskonałość propozycji spotyka się z niemałym entuzjazmem klientów, dlatego wskazane jest stawać na te szczególnie cenione i rekomendowane na rynku. Atrakcyjne ceny jedynie zachęcają do zapoznania się z ofertą. Oczywiście z upływem lat zmieniły się nośniki, na których nagrywa się audiobooki, jednak dorośli nadal z radością kupują dla dzieci popularne nagrania. Przede wszystkim jest to doskonały prezent, który rozwija wyobraźnię malucha, jeszcze zanim nauczy się czytać samodzielnie. Poza tym jeśli po całym dniu jesteśmy zbyt wycieńczeni, by samemu przeczytać dziecku historyjkę do snu, wówczas możemy posłużyć się nagranie.

audiobook lub słuchowisko w hifi
Author: Alan Klim
Source: http://www.flickr.com
Dużą zainteresowaniem dzisiaj cieszą się audiobooki (fonopolis.pl/audiobooki), a więc płyty, albo plik, w którym ktoś czyta nam książkę, lub czasem nawet podręczniki. Takie rozwiązanie jest świetne dla tych, którzy nie mają chwili na to, żeby siąść z książką w ręce oraz zagłębić się w czytanie. Tutaj mamy szansę uruchomić płytę jeżeli pragniemy, czy to w pojeździe, czy w czasie sprzątania mieszkania, i posłuchać tego co ktoś nam czyta. Jest to wspaniały sposób na zapoznanie się z fabułą, pewnie że pod warunkiem, jeżeli potrafimy stać się dobrze zdyscyplinowani oraz naprawdę potrafimy się wgłębić w to co słyszymy oraz nie będziemy co chwilę odpływać myślami ku kolejnym sprawom, bo wtenczas może się okazać, iż ominiemy dużą część książki. Przydatne audiobooki to także te do nauki języków obcych.

Za ich pomocą możemy uczyć się w dowolnej chwili, na przykład na przystanku autobusowym. Trzeba pamiętać, że swoje zadanie spełnią nie tylko typowe kursy w formie cyfrowej, lecz także ciekawa literatura angielska. Tym sposobem możemy skuteczniej przyswajać sobie nowy język obcy. Jeżeli bardzo chcemy posłuchać fabułę jakiejś książki, a nie mamy szansy jej przeczytania, to bez wątpienia takie jej posłuchanie będzie świetnym pomysłem. Tak samo jak uruchamianie czytanych książek dzieciom, pomoże nam rozwinąć ich wyobraźnię i wytrenować w nich cechę uważnego słuchania.