Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sztuka-swiadomosc.pl/includes/menu.inc).

Co brać pod uwagę przy kupnie piłkarzyków lub stołu bilardowego?

piłkarzyki
Source: http://www.vivafitness.pl/
Prawie każdy facet pragnie mieć w swoim mieszkaniu piłkarzyki. Dają one fajną rozrywkę w gronie bliskich oraz beztroską zabawę. Stół z piłkarzykami nie zajmuje dużo miejsca, w związku z czym można go postawić dosłownie wszędzie. Cieszą się one też ogromną sławą w knajpach, pudach czy też świetlicach. Decydując się na masaż, trzeba wiedzieć, żeby wybrać taki, który jest dla nas odpowiedni. Masaż sportowy (vivafitness.pl/k/60/STOLY-DO-MASAZU) przygotowany jest dla intensywnie trenujących swój organizm. Cechuje się dużą siłą i energicznymi uciskami.

Polecany jest właśnie sportowcom lub wszystkim osobom, które przeceniły swoją kondycję i najzwyczajniej w świecie nabawiły się zakwasów. Nie zastąpi go nawet masażer, którego chcemy użyć w domu.. Co nabyć? Facetom trzeba rekomendować kupno gryfu i zestawu wolnych obciążeń. Do tego zestawu konieczna będzie oczywiście uniwersalna ławeczka do ćwiczeń. Miej na uwadze, żeby kupić ławeczkę z opcją zmiany kąta nachylenia – to bardzo ważne. Z pewnością pomyśl również o hantlach. W sklepie spotkasz je w 2 typach – wybierz te, na które jest możliwość dokładania kolejnych krążków, takie są najbardziej praktyczne i łatwe w użyciu.

Kolejnym istotnym, a przy tym łatwym w montażu urządzeniem w twojej prywatnej siłowni jest drążek, który umożliwia zbudowanie mocnych pleców. Najlepiej jest zamontować go w drzwiach. Popatrzmy: sztanga z krążkami, ławeczka do ćwiczeń, sztangielki i drążek – cały zestaw potrzebny, by poprawić sylwetkę. Uwaga! Pamiętaj, że ćwiczeniom musi asystować prawidłowo pomyślana dieta. Dobre odżywianie to osiemdziesiąt procent sukcesu! Jeśli nie mamy wolnej przestrzeni i oczywiście środków na zakup fotela zostaje nam jeszcze jedno wyjście. Maty masujące (www.vivafitness.pl/k/74/MATY-MASUJACE) są rozwiązaniem przystępnym właściwie dla wszystkich. Stosunkowo tanie, da się je ułożyć na fotelu, lub na podłodze.

Nie zajmują miejsca, gdyż rozkładamy je tylko na czas masowania, są łatwe w obsłudze i działają podobnie jak każdy inny przyrząd do masażu. Oczywiście sprawdzajmy to, czy są w odpowiedni sposób wykonane, czy przewód został dobrze zamontowany – by nie odpadł po kilku użyciach.
siłownia
Source: http://www.sport-shop.pl/
Panie potrzebują za to zainwestować w atlas do ćwiczeń (http://vivafitness.pl/k/24/ATLASY). Najlepiej zakupić atlas wielofunkcyjny, który umożliwia trenowanie wielu obszarów ciała w jednym miejscu. Najlepsze atlasy posiadają urządzenie do trenowania wszystkich części klatki piersiowej, pleców i ud. Ćwiczenie jest naprawdę bezpieczne, ponieważ nie ma możliwości, że ciężar uszkodzi trenującego. Kobietom zalecić trzeba również zakup kompletu expanderów oraz pary hantli. Za wyjątkiem piłkarzyków powszechnym pragnieniem mężczyzn są też stoły bilardowe.

Tutaj już należy mieć sporo wolnej przestrzeni, by się zmieścił, nie przeszkadzał i przede wszystkim, aby można było bez przeszkód grać. Również istotne jest to, z czego został skonstruowany a co za tym idzie, jaka jest jego waga. Te wyprodukowane z najlepszej jakości mogą ważyć aż 500 kilo, w związku z tym są stabilne podczas zabawy. Trzeba, więc się sprawdzić czy konstrukcja budynku utrzyma takie obciążenie. Następnym znaczącym szczegółem jest sukno. Im mniej jest ono włochate tym szybszy i bardziej perfekcyjny jest ruch bili. Oprócz stołu istotne też są dodatki do niego. Trzeba zakupić kije bilardowe, które wywodzą się od znanych producentów. Aczkolwiek, jeżeli jesteśmy osobami, które dopiero rozpoczynają swoją historię z bilardem świetnym rozwiązaniem są tańsze modele. Niekiedy takie akcesoria jak właśnie kije bilardowe, trójkąt, kreda oraz komplet bill załączane są do stołu.