Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sztuka-swiadomosc.pl/includes/menu.inc).

Gry planszowe – spędź czas ze swoją pociechą

zabawa
Author: Intro Media
Source: Intro Media
Jeżeli uwielbiamy grać w różnego typu gry, to bez wątpienia ciągle szukamy czegoś nowszego, co nas porwie oraz co spowoduje, iż wolny czas nawet z najbardziej ponure oraz nudne dni, będzie nam upływał ciekawie oraz równocześnie będzie oddziaływał na rozwój naszej spostrzegawczości, jak i również skupienia. Nie powinniśmy nastawiać się tylko na gry komputerowe, wciąż powiększane są też gry planszowe, do których przecież mamy szansę usiąść z całą familią. Może się zdawać, iż w dobie Internetu, gdzie dostęp do wielkiej ilości gier jest darmowy sklepy internetowe z grami () nie będą się cieszyły zbyt sporą popularnością.

Jak się jednak okazuje, posiadają one tak interesującą i jednocześnie tak bogatą ofertę, że ludzie chętnie tu zaglądają i właściwie ciągle coś znajdują. Mamy szansę kupić gry edukacyjne dla maluchów, zręcznościowe dla trochę starszych, sportowe dla calutkiej rodziny. CarcassonneW dniu dzisiejszym wybór gier planszowych jest tak wielki, że nawet pomysł o próbie wyboru gry, w którą można by spróbować pograć, wywołuje spory ból głowy.

Czy może wybrać gry planszowe (pod tym adresem) ekonomiczne? Za dawnych latgraliśmy przecież wszyscy w Eurobusiness, czy Monopoly- to nie może być wyczerpujące. Ale czy będzie to coś nowatorskiego? Dla trochę zaawansowanych wiekiem dzieci polecam klasyczną grę Carcassonne. W przeciwieństwie od większości gier, nie posiada ona w pudełku planszy, a jedynie karty, tworzące mapę ziem, które trzeba wykładać wprost na stół.

Celem gry jest jak najlepsza zabudowa przejętych terenów. Całość jest utrzymana w klimacie średniowiecznego grodu. Gra umili czas aż sześciu graczom i znakomicie usprawni umiejętność strategicznie, a także pozwoli dowiedzieć się wiele tamtym okresie. Wielką zaletą Carcassonne jest jej żywotność.

Gra planszowa - Cosmic Encounter
Source: http://www.planszoweczka.pl/
Na półkach sklepowych sprzedawane jest mnóstwo rozszerzeń, takich jak „The River”, ” The Princess and the Dragon” i ”Katarzy” Jeśli lubimy gry strategiczne, jeśli lubimy analizować w czasie gry oraz w ten sposób ćwiczyć własny umysł, jak oraz również rozbudowane myślenie, to z pewnością należy sobie wydawać sprawę z tego, że możemy zakupić taką grę jak Qwirkle ->www.planszoweczka.pl/pl/p/Qwirkle/1711. Jest to gra niejako planszowa, oparta na strategii i taktycznym myśleniu, gdzie do gry używa się drewnianych płytek. Co istotne jest ona w takiej wielkości, iż ciągle będziemy mieli szanse ją brać ze sobą w podróż, dzięki czemu będziemy mieli świadomość, iż na najmniejszym urlopie nie będziemy się nudzić.

Kochamy inne światy, lubimy sobie wyobrażać, jakby to było, gdyby w galaktyce istniał ktoś jeszcze? Jeśli tak to z pewnością świetna dla nas będzie gra Cosmic encounter, która ma własne miejsce właśnie w galaktyce, a dzięki temu, że jest grą planszową ma szansę zebrać przy sobie całą familię, co bez wątpienia będzie świetną formą spędzania wolnego czasu. Co więcej jest to gra w której możemy wybierać różne trasy, tworzyć najróżniejsze scenariusze, a więc nie musimy się obawiać, że w krótkim czasie się nam znudzi.