design

Już od początku czytajmy naszym pociechom - koniecznie

dzieci
Author: Kobi Light
Source: Kobi Light
O ile zwykliśmy kojarzyć serce samochodu z silnikami, niebagatelną rolę w efektywnym działaniu maszyny odgrywają akumulatory samochodowe (baterie samochodowe). Są to urządzenia zbierające energię elektryczną i magazynujące ją w postaci energii chemicznej. W klasycznych pojazdach stosuje się akumulatory wykonane z ołowiu. Do niego wykorzystywane są specjalne domieszki: akumulatory występują w konfiguracji m. in.

Wolny dzień, a Ty nie wiesz co porobić?

Film w telewizji
Author: Michel Curi, Jr., MBA
Source: http://www.flickr.com
Aut jest ogrom to wiemy wszyscy. Pieniędzy nie ma, kraj podobno biedny, ale jedno auto w rodzinie to za mało. Dwa to już jest całkiem dobrze , ale zdarzają się przypadki z trzema , a nawet czterema na podwórku. Oczywiście nie są to Lexusy z 2008 roku, a przynajmniej egzemplarze 5 letnie. Nie przeszkadza to jednak przemierzać nasze nędzne drogi i około 800 km autostrad.

Muzyka to dzisiaj identyczny biznes jak pozostałe aktywności?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy sort muzyki: rock, metal czy rap to gadżety muzyczne, które błyskawicznie rozchodzą się wśród fanów. Nie wiadomo do końca, ile dostaje artysta, a ile do wytwórni. Ile wpływa z płyty, a ile pieniędzy przypada z koncertów, nie wiemy też dokładnie, jaka kwota z pamiątek wpływa do artystów, twórców, spadkobierców… Można tylko przypuszczać, iż nie są to drobniaki. Ale wszystko zależy od artysty.