Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/sztuka-swiadomosc.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/sztuka-swiadomosc.pl/includes/theme.inc).

użytkownicy

Sposoby na wspieranie kreatywności wśród młodzieży Zdobądź wiedzę o wspieraniu społecznościowym!

crowdfunding ikonografika
Author: Rocío Lara
Source: http://www.flickr.com
Crowdfunding, zwany również finansowaniem społecznościowym, to zjawisko wciąż stosunkowo nowe w Polsce. Opiera się na spostrzeżeniu, że użytkownicy stron internetowych tworzą bardzo dużą grupę ludzi, gotowych do pomocy w różnych ciekawych sprawach. Crowdfunding polega na dofinansowywaniu określonych projektów przez tę właśnie rzeszę użytkowników. Podstawową cechą tego systemu jest to, że każda osoba indywidualnie wybiera kwotę dofinansowania.

W jaki sposób zbudowany jest Internet?

vps
Author: Linux Screenshots
Source: http://www.flickr.com
Internet jest teraz wykorzystywany przez nas na niesłychanie szeroką skalę. Nie sposób spostrzec jego olbrzymiego wpływu na normalność. Dzięki niemu możemy niejednokrotnie poszerzyć nasze umiejętności oraz wiedzę, na której tak niezmiernie nam zależy. Zaistnienie w wirtualnym świecie niewątpliwie jest zadaniem wykonalnym, niemniej pomimo tego wymaga ono od nas pewnego zaangażowania oraz poświęcenia.