zabawy

Leczenie w asyście koni

koń
Author: David Bergin
Source: http://www.flickr.com
Obozy wakacyjne dla dzieci to idealny pomysł na aktywny wypoczynek. Dziś oferta biur turystycznych jest bardzo bogata. Kolonie dla dzieci są organizowane także przez ośrodki kształcenia zarówno w kraju, jak i zagranicą. Najczęściej wybierane lokalizacje, w których organizuje się kolonie to polskie góry lub Bałtyk. Podczas każdej pory roku odnajdziemy coś interesującego do roboty.

Gry dla każdego

Sklep z grami planszowymi
Author: Simon Q
Source: http://www.flickr.com
Ciężko jest dzisiaj oderwać dzieci od komputera. Ponadto – sami dorośli kochają spędzać czas przy elektronicznych rozrywkach, pozwalając na to również swoim pociechom. Nie tak dawno najistotniejsze było jak najszybsze pójście na dwór, zabawy na drabinkach, podchody lub zwyczajna huśtawka. Qwirkle wydaje się banalną grą, ale wymusza wiele wysiłku umysłowego.

Dźwiękowe zabawy - zespoły weselne

Przychodzi w końcu TEN dzień, wymarzony, wyczekany, zaplanowany w każdym szczególe, zwykle jedyny, najwspanialszy dzień w naszym życiu - dzień naszego ślubu! Zwykle szykujemy się długo do tegoż wydarzenia, już wiele miesięcy wcześniej rezerwujemy salę, zespół muzyczny na wesele, ustalamy wszelakie terminy i szczegóły, zapraszamy rodzinę i innych gości. Budzimy się tego dnia podekscytowani, oddajemy się w wprawne ręce fryzjera i kosmetyczki , udajemy do kościółka ubranego bardzo odświętnie, w którym zaprzyjaźniony ksiądz odprawia klasyczną ceremonię. Trzeba w tym miejsc również wyraźnie uświadomić sobie, że jego organizacja jest poniekąd skomplikowanym zadaniem. Nieodzowność zaplanowania niezwykle wielu szczegółów może nas doprawić o ból głowy. Na które elementy w związku z tym należy zwrócić istotną uwagę, aby zapewnić sobie fascynujące spotkanie familijne i kapitalne wspomnienia? Spod kościoła super fura odwozi nas na miejsce zabawy gdzie rodzice już od drzwi witają nas w tradycyjny sposób.

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Jazda konna
Author: Luxt Design
Source: http://www.flickr.com
Poza tym sprawdzono, które zwierzęta leczą, w których chorobach. Do zwierząt, które okazały się świetnymi „rehabilitantami” zalicza się konie. Hipoterapia, bo w taki sposób jest nazywana rodzaj rehabilitacji, w której wykorzystuje pomocy koni, rozwija lepszą koordynację psycho-ruchową osób rehabilitowanych, którzy mają o różnym stopniu niepełnosprawni. Jeździectwo to więcej niż sport utrzymujący dziecko w dobrej formie fizycznej i dający zajęcie w czasie wypoczynku. Jazda konna pozwala odczuć odpowiedzialność za konia, o którego trzeba bardzo dbać.