kinect

Konsola – świetny sposób na deszczowe dni

W pakiecie możemy znaleźć gry dla dzieci na PS3, zarazem najnowsze jak i trochę starsze (dominują przede wszystkim gry logiczne, zręcznościowe i o tematyce sportowej, chociaż jest również parę związanych z muzyką a nawet strategie), gry dla młodzieży (tutaj jest więcej gier ustawionych na akcję a także gry dla starszych, przeważa klasyczny zestaw gracza – gry taktyczne, fabularne, strzelaniny oraz zawody szybkościowe). Użytkownicy konsoli czy najwięksi entuzjaści gier odkryli już pewien czas temu, jakimi możliwościami wyróżnia się konsola WiiU (super oferta: tu). Bezkonkurencyjne urządzenie do gry powoduje, że klienci nie przestają być zaskoczeni znakomitymi funkcjami. Rynek dostarcza stale atrakcyjnych, innowacyjnych, a w szczególności niezwykle rozwojowych gier, dlatego gracze mogą ciągle zachwycać się doskonałą jakością oferowaną im przez producenta. Firmy produkujące gry komputerowe prześcigają się permanentnie w nowych pomysłach.

W jaki sposób kupić najlepszą konsole?

Konsola (e-sklep) to w rzeczywiście komputer, różniący się od normalnego PC użytecznością. Jest to urządzenie przeznaczone tylko do gier wideo. Konsoli nie można po zakupie udoskonalać, dokupując lepsze podzespoły, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego peceta. Stanowi ona integralną całość, do której można dodać tylko akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, kontrolery, głośniki i ekran. Wielu użytkowników sprzętów takich jak konsole już jakiś czas temu poznało interesujące dodatki, tzw. exclusivy, które dostępne są z przeznaczeniem na dany sprzęt.

Ciekawe gry na konsole

Pad, gry na kolsolę
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Szeroko rozumiana komputerowa zabawa stanowi obecnie tak wszechstronną tematykę, że absolutnie każdy z nas będzie mógł znaleźć w niej coś naprawdę dla siebie interesującego, bez względu nawet na to, jakie w ogóle są jego osobiste preferencje. Na pewno warto w takim razie zainteresować się całym tym tematem trochę bliżej, gdyż całe mnóstwo ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużo atrakcyjnych możliwości skrywa w sobie cała ta dziedzina. Powszechnie twierdzi się, że problem ten w największym stopniu dotyka młodych ludzi, gdyż oni są w największym stopniu narażeni na różnego rodzaju wpływy i uzależnienia. Nie jest to do końca prawdą, jest bowiem też duża liczba dorosłych ludzi uzależnionych od gier komputerowych. W przypadku, kiedy użytkownik nie ma obowiązków w związku a nauką lub pracą niebezpieczeństwo pogłębienia się uzależnienia kilkakrotnie wzrasta. Skutki takiego stanu rzeczy są zróżnicowane.